20 lutego 2011

Warsztaty filcowe dla Kasi

Warsztaty cudowne a szczególnie atmosfera. Dużo swobody, życzliwości, wspaniałych talentów i mnóstwo informacji i wiedzy, aż dym się unosił z nad czaszek (czasem nawet dosłownie - szczególnie przy witrażu).

ja i Pani Danusia
Ale zacznę od początku od godz. 12 rozpoczęły się warsztaty witrażu  (w których uczestniczyłam) miały trwać 2 godzinki a trwały hahahaha ........ no cóż ......... aż prace i plan narzucony przez Panią Danusię Iber ( http://www.uroczewitraze.com.pl/) zostanie zrealizowany. Na szczęście przy witrażu mało osób bo nie wyobrażam sobie piętnastki. Poniżej wybrane ujęcia
szlifowanie szkła
obklejanie specjalną taśmą
lutownica w ruch - pokrywanie cyną
mój wazon w trakcie pracy
"malowanie" olejem przed pokrywaniem cyną

w trakcie pracy
nasze dzieła - ambitny plan zrealizowany!
W między czasie odbywały się warsztaty decoupage (od godziny 14 do 16.30) też dużo chętny a prowadziła je Pani z Centrum Hobbystyczne Decou s.c.
witraże na pierwszym planie a w tle decoupage
 Potem (od 16.30 do około 19) filcowanie które prowadziłam ja. Mówię wam ... masakra 15 luda chłonnych ludzi wygłodniałych wiedzy i ja sierotka... cóż pierś do przodu i hajda na tę wygłodniałą sforę ... wyzwanie nie lada. Mam nadzieję, że z tego tłumku wyłonią się talenty bo to była niesamowita młodzież i nie tylko - był też jeden Pan Andrzej - nasz rodzynek hahaha. Nie mam zdjęć siebie i całej tej wspaniałej "sfory", bo trudno prowadzić zajęcia i się fotografować.
Te dziewczyny, które nie chciały rozstać się z filcem :) i miały czas

po prawej dwa kwiaty wykonane prze naszego Rodzynka!
ale na warsztatach były również dziewczyny, które już filcują i to bardzo fajne rzeczy robią. Podaję ich blogi bo warto a poniżej ich prace warsztatowe prezentuję:

http://www.photoblog.pl/soniaprezentuje
 

czy http://fabryczka.blogspot.com

Trzy myszki - broszki metoda na sucho
kolejny kwiat
ależ się rozpisałam...... już kończę, bo ja bym mogła tak gadać dłuuuugo,  .... na końcu odbyły się warsztaty biżuterii - chyba do północy będą trwały bo ja wyszłam dopiero albo już o godz. 21 a oni dzielnie biżuterię tworzą a wszystko to DLA KASI - POZDRAWIAMY CIĘ MOCNO i PRZEKAZUJEMY TOBIE TĘ ENERGIĘ ŻYCIA. PAMIĘTAJCIE POMÓŻMY KASI GODNIE ŻYĆ!

Wszystkie przedmioty wykonane w trakcie warsztatów przeznaczone zostaną na licytację i sprzedaż, a zebrane w ten sposób pieniądze trafią na subkonto

 KONTO

Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Kasi Gryglas

 

 

ZAPROSZENIE

dnia 26.02. w Szczecinie 

w Piwnicy Kany w godzinach: 16:00-19:00 

odbędzie się charytatywny wieczór aukcyjny, 

będzie można kupić te wspaniałe rzeczy!


 


1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze i jakże sympatycznie zorganizowana akcja pomocy potrzebnej dla Kasi.Oby było jak najwiecej takiej pomocy.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Miłego dnia :)