02 lutego 2011

kwiatek do zimowego szala

A w niedzielę spotkałam się z "fiolia.g" (http://www.fiolka.g.decoart.pl) na pogaduszki, oczywiście były własnego wypieku pyszne ciepłe bułeczki z masełkiem, które się rozpływało ... czujecie to?... ślinka wam cieknie?... mnie na samo wspomnienie .... .
A wracając na ziemię i do tematu: niby kwiatek łatwo zrobić a jak dla mnie wcale nie było to takie proste! Kwiatki ładne, ale im czegoś brakowało.
Ponadto fajnie jest się z kim podzielić nie tylko wiedzą i doświadczeniem ale ... - tym razem Fiola.g obdarowała mnie tym kawałkiem materiału i nie tylko.


Po powrocie pod wpływem wskazówek uturłam szybko kwiatuszek jako dodatek do "zimowego szala", z którego jestem nareszcie zadowolona.A wcześnie również spotkałam się z inną filcomanką Sonią (http://www.photoblog.pl/soniaprezentuje) Spędziłyśmy prawie cały dzień wymieniając się m.in. swoimi spostrzeżeniami na temat materiałów, wełny, kolorów itp.  I tym razem to ja obdarowałam Sonię różnymi dodatkami - a jak ktoś jeszcze wykorzysta i coś fajnego stworzy to jest dopiero frajda!

Uwielbiam takie spotkania i dlatego wszystkie filcomanki i nie tylko zapraszam do osobistych kontaktów!

3 komentarze:

  1. tak jest to dodatek do zimowego szala

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kwiaty, piękne wyroby, filcowe cuda!!!
    Serdecznie zapraszam do mojego bloga WSZYSTKO O BIŻUTERII, który choć jest nowy, to coraz częściej odwiedzany.
    Pozdrawiam cieplutko Mysza z Kuferka

    OdpowiedzUsuń

Miłego dnia :)