19 września 2012

Sutasz

Wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie  - jest mi ono nadal potrzebne.

Ostatnio uczestniczyłam w warsztatach SUTASZU - ciekawiło mnie jak to się robi? Fajna sprawa, ale oczy nie te! Dosyć, że igła cieniuteńka  to i nitka przeźroczysta! Bez porządnej lupy to trudna sprawa, ale udało się oto moje dokonanie:


Warsztaty zorganizowała Ewelina  czyli  S A A D I A http://www.facebook.com/pages/S-A-A-D-I-A-bi%C5%BCuteria-autorska-soutache/145024485573461


a szczegółowa foto relacja dostępna tu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.364325343643373.83372.145024485573461&type=1.
Było fantastycznie nawet spotkałam filcomankę Wiolę http://www.facebook.com/wioletta.slaczka.
 W ogóle fajne dziewczyny o różnych zainteresowaniach, były pierniczki oczywiście kawa i herbata i inne napoje ale kto tam chciał jeść! Każda z nas oderwać się nie mogła od tych sznureczków, paciorków i dzielnie walczyłyśmy ze skręcającą się nitką. 


Na chwilę oderwałam się od mojej rzeczywistości. Takie spotkania są bardzo ważne i potrzebne korzystajcie z tego, bo co ważniejszego w życiu jest od zdrowia i rodziny - TY i twoje HOBBY!
pozdrawiam Was serdecznie

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Beatko, blog dodany do obserwowanych - będę do Ciebie zaglądać!:) Dziękuję za piękną relację. Pozdrawiam serdecznie. Trzymaj się!:) I do zobaczenia... gdzieś:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I super wyszło! Zgadzam się takie spotkania to świetna sprawa...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tak, chyba wszyscy craftowo zakręceni wiedzą że bez takich spotkań dusza smutnieje i zaczynają nas otaczać cienie, więc korzystajmy z nich jak najczęściej!!!!
  a ja trzymam łapki za wszystkie twoje chwile: te dobre by cię wzmacniały, za te złe, by zbyt mocno serca nie raniły!

  OdpowiedzUsuń
 5. a i ja dziękuję za miłe wspomnienie... twórczo było

  OdpowiedzUsuń
 6. To musiał być naprawdę miły dzień!
  Piękna Ci wyszła ta Twoja pierwsza praca! :)
  Gratuluję serdecznie i ściskam!

  /Aga/

  OdpowiedzUsuń

Miłego dnia :)